Plakat walentynkowy koncert

INTERNETOWY KONCERT WALENTYNKOWY W KÓRNICKIM OŚRODKU KULTURY „Zakochani są wśród nas”

Koncert zostanie udostępniony 14 lutego br. o godz. 12:00 na stronach: www.kornickiosrodekkultury.pl, Facebook KOK oraz kanale You Tube KOK.

Podczas koncertu zostaną opublikowane nadesłane życzenia walentynkowe.

Szanowni Państwo! Pandemiczny czas nie sprzyja spotkaniom, zabawie, beztrosce. Walentynki 2021 roku większość z nas spędzi nie w restauracjach, kinach, salach koncertowych, lecz w domach. Chcemy Państwu pomóc zbudować klimat dobrych uczuć, uśmiechu, radości, bliskości. Wierzymy, że pomoże w tym Internetowy  Koncert Walentynkowy  w Kórnickim Ośrodku Kultury. 
Sławek Animucki

Koncert pt. "Zakochani są wśród nas" to spotkanie z klasyką polskiej piosenki - zarówno tej przedwojennej, jak i takiej, która gościła w radioodbiornikach, telewizorach czy w opolskim amfiteatrze przez ostatnie dziesięciolecia. W walentynkowym koncercie zabrzmią takie utwory jak "Baby, ach te baby", "S.O.S.", "Walc Embarras" czy tytułowy "Zakochani są wśród nas" oraz kabaretowe pomysły Klubu Szyderców Bis, poznańskiego kabaretu muzycznego. Dominika Dobrosielska i Przemek Mazurek wystąpią przy akompaniamencie zespołu muzycznego w składzie: Michał Ruksza (piano), Wojciech Winiarski (gitara), Paweł Głowacki (kontrabas).

Życzenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 lutego br. do godz. 15:00. Formularz do pobrania. 

Klub Szyderców Bis to poznański kabaret, nawiązujący stylistyką do kabaretów międzywojnia. Specjalizują się w piosence, a jego twórcy wielokrotnie odnosili sukcesy w dziedzinie piosenki literackiej. Do Szyderców należą: Dominika Dobrosielska (wokalistka), Krzysztof Dziuba (aktor, wokalista), Przemek Mazurek (autor scenariuszy, kompozytor, autor tekstów i wykonawca) oraz Bartłomiej Brede (poeta, konferansjer). Działając od 2015 r. dali się poznać zarówno poznańskiej publiczności (m.in. na koncertach z cyklu Śpiewamy Polskie Piosenki i Wieczorach z Piosenką Nieobojętną), jak i ogólnopolskiej (udział i nagrody na festiwalach: PAKA 2018, OSPA 2017 i 2018). Ich pierwszy program "Czyj ten benefis?" to zabawna parodia benefisu właśnie, natomiast jesienią 2018 r. miała miejsce premiera ich drugie spektaklu pt. "ZIELONY BAtaLiONIK czyli kabaret na froncie", nawiązującego do twórczości pierwszych polskich kabaretów, W 2019 r. zaprezentowali poznańskiej publiczności spektakl teatralny "Uczta Szyderców" (wspólnie z Teatrem Animacji) oraz "Cyrk przyjechał" (w reżyserii Krzysztofa Deszczyńskiego) - spektakl nawiązujący do twórczości Bohdana Smolenia. 

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony