Metafora plastyczna - Kórnicki Ośrodek Kultury

XXI wiek to era multimediów. Nie zapomniano jednak o tradycyjnym warsztacie. Bez niego najlepsze nawet gadżety elektroniczne pozostaną martwe. Właśnie dlatego, nim po nie sięgniemy, KOK proponuje zajęcia z podstawowych dziedzin sztuki - malarstwa, grafiki, rysunku, rzeźby, ceramiki, tkaniny artystycznej, fotografii. Zapoznanie z technikami i narzędziami wykorzystywanymi w poszczególnych dziedzinach stanowi wstęp do bardziej zaawansowanych działań plastycznych, takich jak projektowanie i aranżacja przestrzeni, tworzenie instalacji przestrzennych itp.

Karolina Kapustka

Warsztaty tkaniny artystycznej

Prowadzącą jest Karolina Kapustka - absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunkach Edukacja Artystyczna i Intermedia. Uczestnicy uczą się samodzielnego przygotowania warsztatu tkackiego, wykonania krosien, naciągania osnowy, tkania podstawowych figur geometrycznych. Przygotowują własne projekty i realizują je.

Piotr Mastalerz

Warsztaty ceramiczne

Prowadzącym jest dr Piotr Mastalerz tel. 503 016, absolwent Wydziału Rzeźby Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Swą ogromna pasją i doświadczeniem dzieli się z uczestnikami warsztatów.

Euzebiusz Cieślik

Warsztaty fotograficzne

Prowadzenie: Elizeusz Cieślik i Paweł Cieślik tel. 601 585 180 - artyści ze Związku Polskich Fotografów Przyrody, Fotoklubu RP oraz Grupy Fotograficznej SZEŚCIOKĄT.

Sylwia Grabarczyk

Warsztaty plastyczne

Prowadzącą jest Sylwia Grabarczyk Absolwentka UAM Poznań, Wydział Pedagogiczno -Artystyczny w Kaliszu. Zajęcia odbywają się w przestrzeni pracowni i w plenerze. Uwzględniane są indywidualne zainteresowania dzieci i młodzieży, dzięki czemu uczestnicy mogą wpływać na dobór realizowanych tematów oraz technik.

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony