Damian Wasiuta

Taniec HIP-HOP, Latino, Towarzyski i użytkowy

Grupy taneczne prowadzone są przez Damiana Wasiutę - dyplomowanego pedagoga, choreografa oraz instruktora tańca towarzyskiego i hip-hop-u. tel. 696835205,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prowadzi własną szkołę tańca WDance w Poznaniu oraz formacje taneczne.

Wszechstronny instruktor tańca i tancerz, odnajdujący się we wszystkich wyżej wymienionych dyscyplinach tanecznych. Współpracujący z amatorskim teatrem tańca w Poznaniu.
Z Kórnickim Ośrodkiem Kultury współpracuje od 2010 roku, prowadzi zajęcia Latin hip hop z dziećmi, street Dance –Freestyle z młodzieżą oraz Latino Solo, Salsa, Bachata dla Pań i Panów, taniec towarzyski i użytkowy oraz salsa i bachata w parach, jak również pierwszy taniec dla nowożeńców.

  • Obecnie pracuje w Kórnickim Ośrodku Kultury z czterema grupami.
    Zajęcia odbywają się w poniedziałki, każda z grup uczy się w oddzielnych blokach czasowych po 60 minut, (grupa młodzieżowa i dorosła), najmłodsza grupa dziecięca 45 minut.
  • Celem prowadzonych przez instruktora zajęć jest szerzenie kultury tańca w różnych stylach, oraz na różnych poziomach potrzeb zaawansowania. Od 10 lat prowadzone grupy prezentują autorskie choreografie instruktora podczas corocznych obchodów święta „ Biała Dama” w Kórniku.
  • Pary rozpoczynające swoją przygodę z tańcem, po zdobyciu umiejętności podstawowych oraz technicznych, dostają się do poznańskich klubów tanecznych, w których rozpoczynają amatorską karierę turniejową w tańcu towarzyskim.