Tekst na kolorowym tle

Spotkanie autorskie z Kamilą Placko-Wozińską.

4 lutego 2022r. godz. 19:00. Najweselsza książka roku. Spotkanie autorskie z Kamilą Placko-Wozińską. Kórnicki Ośrodek Kultury ul Prowent 6, 62-035 Kórnik. 

Co się dzieje gdy przychodzi baba do lekarza na wywiadówkę czy do restauracji ? Jak sobie radzi z kolejnymi dietam, facetami, dziećmi ? Odpowiedź na każde z pytań znajdziemy w tej książce ...

"Tydzień baby" to cykl zabawnych felietonów, które przez 25 lat ukazywały się w magazynowych wydaniach "Gazety Poznańskiej" i "Głosu Wielkopolskiego". Wielu czytelników właśnie od nich rozpoczynało lekturę piątkowych gazet.

Kamila Placko-Wozińska opisuje codzienne perypetie swojej rodziny, przyjaciół i przyjaciółek. Sytuacje, które przydarzają się nam wszystkim, a z czasem stają się towarzyskimi anegdotami. Każdy felieton to solidna dawka humoru, a książka zawiera 100 pochodzących z różnych lat odcinków, dodatkowo zilustrowanych dowcipnymi rysunkami Danki Paszkiewicz.

 

 

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony