kolorowy plakat z tekstem

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2021

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2021

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze plany, przedsięwzięcia, życie. 

W swojej działalności Kórnicki Ośrodek Kultury zmuszony był przejść na pracę zdalną, ograniczyć lub odwołać imprezy. Ostatnio pojawiła się niewielka szansa na powrót do normalności, do bezpośrednich spotkań, zabaw, pracy. Niestety, tak jak w ubiegłym roku, nie odbędą się XXVII Kórnickie Spotkania z Białą Damą. Możliwe jest jednak zorganizowanie wydarzeń o mniejszej skali, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi pandemii. 

Jedną z takich imprez są IV Kórnickie wianki. Odbędą się 19 czerwca 2021 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Błonie. Czeka na Państwa wiele atrakcji, o których szerzej napiszę przy innej okazji.

Teraz pragnę skoncentrować się na najsympatyczniejszej tradycji naszej kórnickiej gminy, na wyborach Białej Damy.

Biała Dama powinna zmaterializować się w osobie mieszkanki naszej gminy. 

Właśnie dlatego, ogłaszamy konkurs na Kórnicką Białą Damę 2021, która czynić będzie honory gospodyni Kórnika oraz reprezentować naszą piękną gminę przez cały rok. Kandydatka powinna spełniać następujące warunki: mieszkać w gminie Kórnik, znać język obcy i posiadać podstawową wiedzę na temat swojej gminy. Oferty zawierające życiorys oraz fotografię prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 maja 2021 r. 

W wyborze tegorocznej Białej Damy pomogą nam Panie, które w poprzednich latach dzierżyły ten szlachetny tytuł. Z kandydatkami zostanie przeprowadzona rozmowa w siedzibie KOK. Na jej podstawie wyłonimy Kórnicką Białą Damę 2021. Wynik konkursu zostanie publicznie ogłoszony podczas IV edycji Kórnickich wianków.

Informacji udziela Sławomir Animucki tel. 515229660 i Piotr Mastalerz 503 016 249. 

Uwaga!

Biała Dama 2021 oprócz splendoru wynikającego z tytułu będzie miała pewne przywileje. KOMBUS - przewoźnik Białej Damy - zapewni darmowe przejazdy na swoich liniach przez okrągły rok. KCRiS OAZA - zarezerwuje specjalny karnet. 

A poza tym, wyjazdy do gmin partnerskich w kraju (Bukowina Tatrzańska) i za granicą (Koenigstein im Taunus), honorowe miejsce na organizowanych przez gminę imprezach, światła wielkiej sceny, wywiady, sława... 

Sławomir Animucki

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony