Konkurs fotograficzny "Pojedynek w KOK" - Kórnicki Ośrodek Kultury

Plakat z tekstem

Konkurs fotograficzny "Pojedynek w KOK"

Konkurs fotograficzny POJEDYNEK w Kórnickim Ośrodku Kultury tylko dla dorosłych 18 +

My młodzież z pracowni fotograficznej w Kórnickim Ośrodku Kultury wyzywamy dorosłych na pojedynek fotograficzny:
dyrektorów szkół i nauczycieli, pracowników ratusza i Koku oraz wszelkich instytucji państwowych. Wyzywamy wszystkich dorosłych mieszkańców gminy Kórnik.
Życzymy Wam szlachetni dorośli dobrych wyników.

Szykuje się niezła awanturka!!!

Regulamin.
1. Celem konkursu IV edycji 2021 pt. "Pojedynek" jest popularyzacja fotografii artystycznej wśród młodzieży i dorosłych. Tematem jest PRZYRODA.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich dorosłych 18+ zamieszkałych, pracujących lub związanych z gminą Kórnik.
3. Na konkurs można przysłać tylko jedną fotografię przyrodniczą, nie manipulowaną, plik wielkości 1024 px dłuższy bok, podpisany imieniem i nazwiskiem (cyfry w pliku należy wymazać i w to miejsce wpisać imię i nazwisko) Prace niezgodne z regulaminem nie będą przyjęte.
5. Ostateczny termin przyjmowania prac upływa w dniu 25.02.2021 r. 22:00
6. Decyzja jury jest ostateczna a nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu.
7. Jury przyzna nagrody główne oraz nagrody specjalne. Autorzy uhonorowani będą dyplomem oraz albumem przyrodniczym.
8. Nadesłane pliki które nie zostały zakwalifikowane do wystawy zostaną usunięte z dysku komputera.
9.Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej publikacji prac w celu reklamy autora, konkursu, galerii i organizatora. Prawa autorskie zachowane.
10. Organizator - Pracownia Fotografii Artystycznej w Kórniku.
Ogłoszenie wyników 14.03.2021 r.
Dyplomy i nagrody wręczymy, gdy to będzie możliwe.