INTERNETOWE SPOTKANIE RELAKSACYJNE DLA PAŃ.

Z okazji Dnia Kobiet

Kórnicki Ośrodek Kultury

zaprasza 8 marca 2021 r. od godz. 12.00 na

INTERNETOWE SPOTKANIE RELAKSACYJNE DLA PAŃ.

Specjalistki udzielą porad dietetycznych i kosmetycznych, a pełnię śpiewnego relaksu zapewnią muzycy Ewa Wodzyńska i Tomasz Grdeń.

Spotkanie zostanie udostępnione na stronach:

www.kornickiosrodekkultury.pl

facebook KOK

kanał You Tube KOK

Ponadto, KOK ogłasza konkurs dla pełnoletnich Panów na najciekawsze życzenia dla Pań. Teksty życzeń należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4. marca godz. 12.00. Uwaga! Czekają atrakcyjne nagrody, które sprawią radość każdej kobiecie (m.in. kapsułkowy ekspres do kawy, suszarka, voucher do dietetyczki i kosmetyczki, aromatyczne mydełka ozdobne). Odbiór nagród w siedzibie KOK, ul. Prowent 6 w godz. 9.00 do 15.00 od 8 marca. Nagrodzone teksty zamieszczone zostaną na stronie internetowej KOK.